artika design

zwracamy szczególną uwagę na szczegóły. Wierzymy , że jest to one, które pokazują jakość architektury.

Wygoda i ergonomia

Dzięki doświadczeniu zdobytemu przez wiele lat wiemy jak zaprojektować i zrealizować aranżację wymarzonego, komfortowego domu, w którym będziesz chciał/a spędzać jak najwięcej czasu.

Bacznie śledzimy najnowsze technologie i możliwości jakie daje współczesny rynek, nie jesteśmy jednak niewolnikami trendów.

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie wyczuwając co będzie najlepsze dla każdego odbiorcy z osobna bez względu czy jego preferencje i gust akurat trafiają w obowiązujący trend czy nie. Dla nas najważniejsze w projektowaniu mieszkań jest wydobycie z ich wnętrz maksimum możliwości, treści, piękna. Projekty, które tworzymy są owocem ekspresyjnej twórczości ujarzmionej profesjonalną obróbką, przekładającą się na bardzo intensywną i satysfakcjonującą pracę, zaspokajającą wymagania nawet najbardziej wymagających osób.

Projekty Artika Design są charakterystyczne, ponadczasowe i oryginalne. Nasze projekty to melanż prostoty, natury, pulsu koloru i światła przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i ergonomii wnętrza. Nasze projekty to unikalne kompozycje zdecydowanych form, linii, doprawionych znakomitym wyczuciem materiałów. Doskonale odnajdujemy się w nowoczesnych apartamentach jak i przedwojennych kamienicach za każdym razem dbając o wyjątkowy charakter pomieszczenia nawet wtedy, gdy szykujemy dla niego kompletną rewolucję. Priorytetem jest wyczucie stylu, klarowność kompozycji, dbałość o każdy detal.

Jesteś w najlepszym miejscu by teraz powierzyć to zajęcie właściwej pracowni.

Zadbamy o każdy szczegół Twojej inwestycji, pomożemy Ci na wszystkich etapach prac wykończeniowych. Wybierając studio projektowe Artika, możesz mieć pewność, że aranżacja dostosowana będzie do Twojej osobowości, upodobań, założeń finansowych. Możesz być spokojny,że zamówisz odpowiednią ilość materiałów, a także nie będziecie  tracić czasu przedzierając się w gąszczu sklepów, materiałów i możliwości.

Dobrze zaprojektowane mieszkanie to inwestycja w swój komfort

w poczucie komfortu i dobrego samopoczucia, a także realne podniesienie wartości mieszkania. Wybierając Artika Design dostajecie Państwo pewność,że wnętrze Waszego mieszkania będzie skomponowane specjalnie dla Was, z całą pasją.

o krok od celu

– pozostaje jeszcze wykonać telefon, napisać i umówić spotkanie.

KONTAKT