Wypoczywaj z komfortowej łazience. Zobacz


projekty lazienek

Z nami zadbaj o swoje miejsce relaksu. Zamów projekt mieszkania!

zazdrość

Zapraszamy do zapoznania się
z ponadczasowymi aranżacjami łazienek
Studio Artika Interior Design

 

Łazienka jest miejscem szczególnym, ponieważ to właśnie tam wykonywane są wszelkie czynności mające związek z higieną osobistą.

Oprócz funkcjonalnych rozwiązań idealnie byłoby, gdyby te codzienne czynności, jak golenie, branie prysznica, szczotkowanie zębów, itp. mogły odbywać się w pięknie urządzonym pomieszczeniu, dającym możliwość odczuwania przyjemności z przebywania w nim.

JAKIE TRENDY ZATEM PANUJĄ W 2015 ROKU I JAK URZĄDZIĆ ŁAZIENKĘ, BY SPEŁNIAŁA WYŻEJ OPISANE WARUNKI?

Wszystkiemu winne kobiety – generalnie to żeńska część użytkowników łazienek ma najwięcej do powiedzenia w temacie jej wystroju, bo oprócz wysublimowanego gustu, jakim się charakteryzujemy, w łazience potrafimy spędzić naprawdę długie godziny. Wybór delikatnych odcieni do łazienki, dodatki w stonowanych kolorach, miękkie ręczniki oraz rośliny doniczkowe pomagają w stworzeniu przytulnego pomieszczenia przypominającego prywatne małe SPA, co jest trendem w 2015 roku.

NATURALNE MATERIAŁY – KAMIEŃ I DREWNO

Wprowadzenie tych materiałów do wystroju naszej łazienki automatycznie wynosi ją na wyższy poziom. Pomieszczenia, w którym się one znajdują nabierają luksusowego charakteru, co w tym roku jest bardzo pożądane.

TOTAL MINIMAL LOOK

Minimalizm jest trendem, który już dobrze znamy z poprzednich lat, jednak w tym roku zaczyna panować on również w naszych łazienkach. Powierzchnie wykończone błyszczącymi materiałami, proste linie i stylowe dodatki pozwalają na stworzenie wnętrza przejrzystego i przestronnego.

TECHNOLOGIA W ŁAZIENCE

Jeszcze kilka lat temu nie do pomyślenia byłoby, że można będzie sterować oświetleniem, strumieniem wody, czy relaksacyjną muzyką przy pomocy urządzeń mobilnych. Jak widać wszystko zmierza w tym kierunku, więc branie kąpieli w łazience pełnej technologicznych nowinek w najbliższym czasie będzie rzeczywistością, a nie sceną wyciętą z filmu science fiction.

POWER OF COLOURS

Rok 2015 chce, aby do wnętrza naszej łazienki wprowadzić żywe, zdecydowane barwy. Oprócz fioletu wracającego do łask, zamysłem jest stworzenie w łazience oazy na kształt własnej, prywatnej wyspy. Efekt ten możliwy jest do osiągnięcia dzięki przeróżnym odcieniom niebieskiego oraz odpowiednim dodatkom takim jak muszle, kamyki, itp.

NIEŚMIERTELNE POŁĄCZENIE WHITE & BLACK W ŁAZIENCE

Klasyk w pełnym wydaniu. Wnętrza utrzymane w tej kolorystyce, z dodatkiem elementów szklanych od jakiegoś czasu uważane są za bardzo na czasie i jak widać jeszcze na długo pozostaną w modzie.

PEŁNY RELAKS NICZYM W SALONIE

Naszą łazienkę możemy urządzić w podobny sposób, w jaki urządzamy pokój wypoczynkowy.

W roku 2015 nikomu nie wyda się dziwne, gdy do pokoju kąpielowego wstawimy rośliny i wygodną sofę, a na ścianach oprócz standardowego lustra zawisną wyszukane dzieła sztuki.

URZĄDZENIA SANITARNE NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Ponieważ perfekcyjnie urządzona łazienka nie obejdzie się bez odpowiednich urządzeń

sanitarnych, warto przemyśleć zainwestowanie w te najwyższej jakości. Wanna z hydromasażem, powłoki antybakteryjne, baterie łazienkowe pomagające w oszczędzaniu wody i energii czy podgrzewana toaleta to niezaprzeczalny dowód na to, że znamy się i podążamy za najnowszymi trendami.

Zapraszamy do kontaktu.