łazienka nowoczesna

Jakość i wysokie standardy


Dlaczego my?

Naszą wizytówką jest satysfakcja Klientów i szerokie grono zadowolonych Klientów,
a to właśnie świadczy, że idealnie trafiamy w ich gusta.

Artika Design to doświadczeni architekci, projektanci oraz dekoratorzy wnętrz,

dla nas projektowanie wnętrz to największa radość i pasja, cieszymy się każdym nowym projektem który stanowi dla nas wyzwanie  i źródło  inspiracji i pomysłów. Nasze projekty są oryginalne, nieszablonowe. To własnie my  na bieżąco śledzimy najnowsze trendy w projektowaniu wnętrz , a także innowacyjne rozwiązania techniczne, dzięki temu nasze projekty stają się coraz lepsze i lepsze. Naszą wizytówką jest satysfakcja Klientów i szerokie grono zadowolonych Klientów, a to właśnie świadczy, że idealnie trafiamy w ich gusta. To właśnie 1 etap – poznanie preferencji i upodobań Inwestora jest  jednym z najważniejszych etapów w całym projekcie. Pracę nad projektem zaczynamy w momencie gdy dokładnie poznamy Państwa styl.

Mierzymy siły na zamiary (koszty, materiały, cena

Projektujemy wnętrza, które są zgodne nie tylko z preferencjami naszych Klientów ale także z możliwościami finansowymi. Realizujemy kompleksową obsługę całego przebiegu aranżacji. Oferujemy swoje doświadczenie i  doradztwo podczas wyboru materiałów wykończeniowych oraz mebli. Posiadamy własną doświadczoną firmę remontowo – budowlaną, która spełnia wysokie standardy pracy. Ekipa ta jest gwarancją dobrze wydanych pieniędzy a polisa ubezpieczeniowa gwarancją bezpieczeństwa, które dajemy naszym Klientom. Co więcej, nasza ekipa daje 36 miesięczną gwarancję na wykonane prace.

Artika Design to jakość i wysokie standardy

stawiamy na jakość i zadowolenie Inwestora. Współpracujemy wyłącznie ze doświadczonymi firmami, co ogranicza ryzyko problemów podczas realizacji projektu. Dbamy o każdy szczegół inwestycji – od projektu do wykończenia wnętrza. Dzięki temu nasi Klienci otrzymują fachową i kompleksową obsługę inwestycji. Nasze usługi doceniło już wielu Klientów, których wspieramy podczas realizacji całego przedsięwzięcia, ograniczając ich wysiłek do minimum. Czas spotkań dostosowujemy do Państwa harmonogramu i preferencji.

Zapraszamy na niezobowiązujące, bezpłatne spotkanie, podczas którego odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące ewentualnej współpracy.

Zapraszamy do kontaktu