projekt elewacji

piękne fasady domów - jestem za!


ELEWACJE

Wyróżnij swój dom z zewnątrz. Zamów ciekawy projekt elewacji.

projekt elewacji

 Nie wiesz jak ma wyglądać elewacja
Twojego domu z zewnątrz?

Potrzebujesz doradztwa, kompletnego projektu elewacji?

Nie wiesz jakich materiałów użyć?

Zadzwoń zapytaj.
Mamy doświadczenie w projektowaniu pięknych fasad

Projekty ELEWACJI

są dość szczególną formą mojej działalności. Każda praca nad projektem  to mierzenie możliwości aranżacyjnych z zastana bryłą i formą,  lub w przypadku domów jeszcze nie zbudowanych nowe zakomponowanie projektu budowlanego tak, aby nie zmieniając jego konstrukcji nadać budowli nowy wygląd i charakter.

Projekty elewacji są, także często zespojone z zaprojektowaniem otoczenia wokół domu, budynku, a także ogrodzenia. Bardzo ważne jest, o ile jest taka możliwość, stworzyć wspólną całość, idealnie dopełniającą się architektonicznie. Zaprojektowanie nowej fasady dla budynków kilkunasto, kilkudziesięcioletnich, jest wyzwaniem, otwierającym szereg możliwości, pozwalającym na pracę z bryłą, często traktowaną w sposób rzeźbiarski. W projektach elewacje – elewacje domów przestają być standardowymi podziałami, zaskakują innowacyjnością i oryginalnością rozwiązań. Śmiało stosuję różnego rodzaju okładziny ścienne, metal, kompozycje kolorystyczne – oczywiście trzymając się wyznaczonego budżetu. Bardzo chętnie przystępuję do kompleksowych realizacji wnętrza domu, elewacji i zagospodarowania terenu. Wtedy istnieje możliwość idealnego zespojenia tych trzech światów,  komponowania w sposób przemyślany, przenikania motywów środka i otoczenia tak, aby powstała scalająca się i grająca ze sobą przestrzeń do życia, stworzona specjalnie, indywidualnie dla konkretnego odbiorcy.

Lifting elewacji

– jest to naturalnie mniej twórcze niż kompleksowa aranżacja, natomiast również interesujące i otwierające nowe drogi wyrazu.Niewielkim kosztem i przy użyciu celowych zabiegów można dom rozciągać wizualnie lub wysmuklać, dać mu bardzo nowoczesny, kubiczny wygląd, lub stonować rustykalnie. Jest mnóstwo rozwiązań dla domów wydawałoby się nudnych, zmęczonych konwencjonalnym kolorem, nie zgrywających się z dachem czy otoczeniem, bez wyrazu. Uwielbiam wyraz niedowierzania na twarzach klientów, kiedy przedstawiam swój pomysł na taki dom. Jestem bardzo zadowolona, widząc,że sprytnymi rozwiązaniami można tak wiele osiągnąć.

Przykłady ciekawie wykonanych fasad możemy zobaczyć tutaj http://projektowanieelewacji.pl/

Cena projektu

jest uzależniona od stopnia zaawansowania projektu, wielkości budynku, oczekiwań klienta. Projekt kompletny, wyposażony w projekty branżowe, rozwiązania konstrukcyjne, wykaz materiałów, wizualizacje, lub też w ekstremalnych przypadkach (zdarzały się takie) jedynie odręczny rysunek pokazujący koncepcję. Ceny projektów elewacji mogą się wahać od tysiąca do kilku a nawet w przypadku rozwiązań dla kompleksu budynków  i otoczenia wraz z ogrodzeniem kilkunastu tysięcy złotych, dlatego każdy projekt wyceniam indywidualnie. Istnieje także możliwość wykonania projektu on line, co również wpływa na niższą cenę.

Zadzwoń zapytaj.
Mamy doświadczenie w projektowaniu pięknych elewacji.